CORONA SÜRECİNDE PRODÜKSİYON HİZMETLERİ

Geçirdiğimiz zor ve garip zamanlar ardından yavaşlattığımız ve evlerimizden yürüttüğümüz işlerimizin başına tüm heyecan ve birikmiş enerjimiz ile döndüğümüzü duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Kısıtlamalar adım adım kalkmakta ve hayat normale dönmekte.

Tabi ki “yeni normal” standartlarında .

Bizler de bu “yeni normal” standartlarda hizmetlerimizi çeşitlendirirken yeni ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamanın yolları üzerine çözümler ürettik.

 

UZAKTAN YÖNETİM

Çok Kanallı Yayın Sistemleri:

Her ne kadar Haziran ortası seyahat kısıtlamaları azalsa ve iş dünyası yavaş yavaş ofislerine dönse de bir çok kişi sosyal mesafe kurallarının devam ettirmekte kararlı.

Evlerde geçirilen zamanın artması ile online toplantılar, yayınlar, hatta konferansların sayısı arttı. Biz de bu noktada yıllardır broadcast yayıncıların da tercihi olan Telestream’in Wirecast’ı ile çıkıyoruz karşınıza.

Wirecast sayesinde sizin adınıza, web sayfası, sosyal medya kanalları ve /veya diğer platformlar üzerinden binlerce izleyiciye ulaşabileceğiniz, aynı anda birden çok katılımcı ile size özel hazırlanmış background ve grafikler eşliğinde özel oturumlar gerçekleştirebiliriz. Ve bunun için katılımcıların oldukları yerden sistemimize online dahil olmaları yeterli.

Online Canlı Eğitimler

Covid-19 öncesi de stüdyo veya ofis ortamlarından gerçekleştirilen eğitimleri bu sistem sayesinde kamera veya reji ekibi olmadan, uzaktan yöneterek yapabiliyoruz.

Nerede olursanız olun

Uzun süredir gerçekleştirdiğimiz, özellikle sosyal medya hedefli yayınlara internete ulaşabileceğimiz her yerden devam ediyoruz.

İnternetin sağlıklı hizmet veremediği ücra köşelerden düzenlemek istediğiniz canlı yayınlar için uydu internet sağlayabilen rejili yayın aracımız ise yollara çıkmaya hazır.

Green Box Stüdyo

Covid-19 önlemleri çerçevesinde Sağlık Bakanlığı Yönergelerine uygun bir şekilde dezenfekte edilmiş 2 ayrı stüdyoda online eğitim videolarınızın kaydını min. ekip ile kaydediyor ve sizler için hazırlıyoruz.

 

HİKAYESİ OLAN KAZANACAK…

Sosyal medya ve online platformlar için üretilen, üretilecek onlarca içerik arasında , hayatın bir çok alanında olduğu gibi, kendi hikayesini yaratanlar ve bu hikayeleri anlatanlar ön plana çıkacak.

Biz de yıllarca süren habercilik tecrübemiz ve  bunun üzerine eklenen 6 yılı aşan prodüksiyon hizmetlerimiz ile yeni hikayeler yazmak ve bunları doğru hedef kitleler ile paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Her zaman olduğu gibi elimizden gelenin en iyisini kendi işimiz gibi yapmaya devam edeceğiz

 

ÖNLEMLER HAKKINDA

* Türkiye’de Covid-19 önlemlerinin başladığı ilk günden beri evlerinde olan ekibimiz sosyal izolasyon kurallarına uymakla birlikte tüm bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatmıştır.

* Tüm ekibimiz çalışırken koruyucu ekipman kullanacaktır.

* Ofisimiz ve malzemelerimiz dezenfekte edilmiştir.

* Çekimlerimizde, seyahat ettiğimiz araçlarımızda ve kişisel kullanımlarımız için alkol bazlı dezenfektan ve ateş ölçer bulunmaktadır.

* Çekimler esnasında oyuncu, konuk, konuklarla prodüksiyon ekibi arasında 2 metre mesafe korunacaktır.